Cześć, ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać fotoreportaż z koncertu Ray’a Wilsona, byłego wokalisty grupy Genesis. Zdjęcia powstały na potrzeby reklamowe muzyka w Polsce. Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę Ray’a nagraną przy współpracy z artystami z Berlińskiej Filharmonii. Jakby ktoś nie wiedział Ray obecnie mieszka w Poznaniu! :) Polecamy zapoznać się z twórczością tego artysty! I jednocześnie nie omieszkamy się pochwalić, jak zdjęcia zostaną opublikowane! ;) Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że fotki choć w połowie oddają energię i klimat koncertu!

4 Responses to “Koncert Ray Wilson & Berlin Symphony Ensemble / Poznań / 18.12.2010”

  1. Andrusiewicz says:

    jak pisałem, bardzo fajne fotki (najbardziej podoba mi się różnorodność ujęć), niczym nie odstają od zdjęć jakie ogląda się z koncertów innych znanych zespołów, ta szansa jaka Wam się trafiła może być bardzo pomocna w pokazaniu się w tego typu fotografii i wypłynięciu na szersze wody, piękna sala, piękna aranżacja koncertu, kolorki, aż chciałoby się wziąć w czymś takim udział, pozytywnie zazdroszczę ;P

  2. Chciałabym podkreślić, że nie mieliśmy łatwego zadania, o podczas koncertu był kręcony materiał na DVD przez 7 kamerzystów, więc trzeba było bardzo uważać, abyśmy sobie w kard nie powchodzili anie nie wpadli na siebie;-) Ale daliśmy chyba radę! Koncert był na prawdę na poziomie! Byle więcej takich eventów w Poznaniu i w całej PL!!

  3. Karolina says:

    Fantastycznie, że realizujecie się w nowych i tak różnorodnych projektach. Powodzenia w wypłynięciu na szerokie wody:) choć już pewnie ciężko obliczyć ilość osób które dzięki Wam posiada wyjątkowe zdjęcia rodzinne. W dalszym ciągu zachwyceniu naszymi fotkami ślubnymi:
    Karolina i Wojti:)

  4. [...] gdzie byliśmy oficjalnymi fotografami (kilka zdjęć z materiału koncertowego można zobaczyć tutaj), zostały opublikowane na okładce i w booklecie płyty promującej trasę koncertową Raya. Jest [...]

Leave a Reply