Archive for the ‘reportaż’ Category

Julita i Krzysiek!

September 23, 2015

Cześć! Długo nas tu nie było, mamy mało czasu na cokolwiek poza dziećmi i pracą! Ale blog też trzeba od czasu do czasu odświeżyć! Stąd chcemy Wam zaprezentować jeden z naszych ulubionych ślubów tego sezonu (który nadal trwa!)

Julita i Krzysiek od początku zrobili na nas wrażenie ludzi perfekcyjnych, planujących wszystko w najmniejszym szczególe i nie pozostawiających miejsca na błędy. Sami do takich ludzi nie należymy :) dlatego odczuwaliśmy nie małą presję związaną z tym reportażem – chcieliśmy aby wyszedł wyjątkowo, równie piękny jak nasza para młoda! UWAGA – post jest naprawdę obszerny!

A zresztą… zobaczcie sami! My pozostajemy pod ich wrażeniem – czy nie są wspaniali??

Hi Guys! Long time no see! We have so little time for anything besides our Boys and work! But blog needs to be freshened up from time to time! And that is why we would like to unveil one of our favourite weddings of that season (which still continues BTW!)

Julita & Krzysztof from the beggining seemed like perfectionists, getting their attention to every detail and leaving no blank space for mistakes. We are completely opposite to that :) and felt big pressure to get the work done well – we wanted it to look as good as the “soon-to-be-married” Couple!

Oh well… see for yourself! We remain impressed by this gorgeous bride & groom!

 

Suknia/ GownJustin Alexander Bridal

Garnitur/ Suit – Próchnik

Buty/ Shoes – Artis + Kazar

Dekoracje/ Deco + candy bar  – MySweet Dreaming Home – Magdalena Markiewicz

Kwiaty – kwiaciarnie Uland / Karolina Walczak-Obarska

Obrączki – Apart

WizażPracownia Piękna

Wesele – Pałac na Opieszynie/ Września

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria i Łukasz!

August 26, 2015

Cześć! Długo nas tu nie było! :)

Wesele Darii i Łukasza zaczęło się dla nas nietypowo bo… na  miejsce wesela byliśmy eskortowani przez policję na motocyklach :) Fotkę na dowód gdzieś mamy, ale tu jej nie pokażemy.

Ostatecznie okazało się, że nasza przemiła Para nie jest z rodziny Kulczyków, tudzież nie są słynnymi celebrytami a po prostu przez miejscowość Chrzypsko Wielkie przebiegała trasa wyścigu kolarskiego – ochranianego przez policję i z zamkniętym ruchem drogowym. W każdym razie ciekawie było od samego początku!

Sam pałac, pomimo, że nadszarpnięty zębem czasu – jest bardzo romantycznym miejscem i ciekawą lokalizacją na śluby, które nota bene odbywają się w obiekcie zlokalizowanym nieopodal pałacu.

Plener wykonaliśmy w naszej ulubionej w tym roku Wierzenicy! Bardzo dziękujemy Panu Witkowi za możliwość zrobienia tam sesji!

Nie chcemy Was zanudzać – lepiej niech przemówią fotografie!

 

Serdeczne pozdrowienia!

Ewa i Bartek