Archive for January, 2011

Dzisiejszym postem chcielibyśmy oficjalnie zakończyć sezon ślubny 2010 i przy okazji podziękować wszystkim naszym parom za przemiłą współpracę, pochlebne opinie i szalone plenery! Szczególnie tym, którzy regularnie zaglądają na naszego bloga, dzięki!

Dziś ostatni i dość nietypowy ślub minionego roku, bo sylwestrowy i wystrzałowy!!Ania i Grzesiek to przemili i ciepli ludzie, bardzo fajnie nam się pracowało przy ich ślubie, a zdjęć z tą parą będzie ciąg dalszy, bo przed nami jeszcze letni plenerek:)  Zima dała nam się we znaki, bo najpierw siarczyste mrozy, a teraz chlapa i odwilż uniemożliwiła nam wykonanie zdjęć w planowanym puchowym, białym klimacie…:( Ale koniec gadania! Czas na zdjęcia!:-)

Cześć, ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać fotoreportaż z koncertu Ray’a Wilsona, byłego wokalisty grupy Genesis. Zdjęcia powstały na potrzeby reklamowe muzyka w Polsce. Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę Ray’a nagraną przy współpracy z artystami z Berlińskiej Filharmonii. Jakby ktoś nie wiedział Ray obecnie mieszka w Poznaniu! :) Polecamy zapoznać się z twórczością tego artysty! I jednocześnie nie omieszkamy się pochwalić, jak zdjęcia zostaną opublikowane! ;) Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że fotki choć w połowie oddają energię i klimat koncertu!