Archive for the ‘international Wedding’ Category

Julita i Krzysiek!

September 23, 2015

Cześć! Długo nas tu nie było, mamy mało czasu na cokolwiek poza dziećmi i pracą! Ale blog też trzeba od czasu do czasu odświeżyć! Stąd chcemy Wam zaprezentować jeden z naszych ulubionych ślubów tego sezonu (który nadal trwa!)

Julita i Krzysiek od początku zrobili na nas wrażenie ludzi perfekcyjnych, planujących wszystko w najmniejszym szczególe i nie pozostawiających miejsca na błędy. Sami do takich ludzi nie należymy :) dlatego odczuwaliśmy nie małą presję związaną z tym reportażem – chcieliśmy aby wyszedł wyjątkowo, równie piękny jak nasza para młoda! UWAGA – post jest naprawdę obszerny!

A zresztą… zobaczcie sami! My pozostajemy pod ich wrażeniem – czy nie są wspaniali??

Hi Guys! Long time no see! We have so little time for anything besides our Boys and work! But blog needs to be freshened up from time to time! And that is why we would like to unveil one of our favourite weddings of that season (which still continues BTW!)

Julita & Krzysztof from the beggining seemed like perfectionists, getting their attention to every detail and leaving no blank space for mistakes. We are completely opposite to that :) and felt big pressure to get the work done well – we wanted it to look as good as the “soon-to-be-married” Couple!

Oh well… see for yourself! We remain impressed by this gorgeous bride & groom!

 

Suknia/ GownJustin Alexander Bridal

Garnitur/ Suit – Próchnik

Buty/ Shoes – Artis + Kazar

Dekoracje/ Deco + candy bar  – MySweet Dreaming Home – Magdalena Markiewicz

Kwiaty – kwiaciarnie Uland / Karolina Walczak-Obarska

Obrączki – Apart

WizażPracownia Piękna

Wesele – Pałac na Opieszynie/ Września

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witajcie,

materiał, który chcemy Wam dziś zaprezentować to reportaż z dnia ślubu Kasi i Janka. Wesele odbyło się w Jaszkowie, w Pałacu Antoniego Chłapowskiego, który jest Wujem Pana Młodego. Rodzinna atmosfera udzielała się wszystkim uczestnikom imprezy i mamy nadzieję, że da się to zauważyć na zdjęciach. Zapraszamy do komentowania!

Hi,

today we want to show You photoshoot of Kasia&Jan’s wedding day. The reception took place in Jaszkowo, in Antoni Chlapowski’s Palace, whois an uncle of Groom. Joyful and homeliness atmosphere spread across all the guests and we hope, You could sense that from our pics. Please do comment if You want! Enjoy!