Magda i Sebastian!

August 1, 2011

Cześć,

Na którymś z konkurencyjnych blogów, przeczytałem ostatnio, że po co pisać długie eseje przed postem jak i tak każde z poniższych zdjęć powie Oglądającym tysiąc razy więcej?

Więc nie chcąc przedłużać, powiem tylko, że bardzo polubiłem tę Parę i uważam ich zdjęcia za jeden z moich najlepszych reportaży jak dotychczas. Bardzo pozytywni goście (których serdecznie pozdrawiam!), obecni na weselu nadali mu bardzo radosny i jednocześnie swobodny klimat! Mam nadzieję, że te emocje udało mi się uchwycić! Pozdrowienia!

Hi Guys,

One of our fellow wedding-photojournalist wrote on his/her blog – “what is the point to write long introductions to the post, if one picture beneath says thousand of words?”

I can’t disagree with that, therefore I will only say I liked the Couple very much, and I find their pictures as one of my best achievements in wedding photography yet! Very positive thinking wedding guests (best wishes to all of You guys!) who were there that day, created great emotional atmosphere, fulfilled with  happiness and informality! I hope You will see that in pics! Best luck!

sesja ślubna Poznań

sesja ślubna Poznań


MagdaiSebastian

3 Responses to “Magda i Sebastian!”

  1. Andrusiewicz says:

    super robota, co do tego ze to Twoje najlepsze repo jak dotychczas, to chyba sie zgodze :) pzdr

  2. Sikorki :) says:

    Jeszcze raz wielkie dzięki:) Zdjęcia są naprawdę świetne i nie ujmując naszym czarującym Gościom – Fotograf spisał się na medal i ma talent:) Pozdrawiamy:)

  3. Bielinscy says:

    Bardzo dziękuję Sikorki :) pozdrawiam!

Leave a Reply