Archive for May, 2010

Gucio, Zuzia & Company

May 30, 2010

W poprzedni weekend po dwóch ślubach mieliśmy jeszcze chwile czasu żeby odwiedzić naszych przyjaciół, którzy mają dwójkę cudownych dzieciaków – 3 letniego Gucia i roczną Zuzię.  Siedząc na ogródku i popijając kawkę, gdy dzieciaki się bawiły, plotkowaliśmy sobie z ich rodzicami – Radkiem i Beatą, gdy nagle Gucio wypatrzył gdzieś malutkiego ślimaka…No i zaczęło się, wyciągnęliśmy szybko aparaty i tak powstała szybka półgodzinna sesja z maluchami. Gdyby ktoś miał wątpliwości czy sesję z dziećmi robić w studio – pokazujemy dowody, że najciekawsze zdjęcia dzieciaków powstają w takcie ich zabaw, oraz przytulasów z rodzicami., oraz tam gdzie czują się najbezpieczniej – we własnym domku. Pozdrawiamy całą rodzinkę i zapraszamy do oglądania:

Witajcie! Zapraszamy Was do obejrzenia reportażu z drugiego ślubu w tym roku.  Jedyne co w tym dniu mogło lepiej dopisać to pogoda choć i ona była na tyle łaskawa, że kiedy tylko Państwo młodzi wychodzili na zewnątrz – przestawało padać! Czyżby jeszcze jeden doskonale zaplanowany element tego ślubu? Bo jeśli chodzi o pierwszy taniec – cóż…  Chapeau bas!

Kochani! Dziękuję, że mogłem być z Wami tego pięknego, majowego dnia!


A poniżej ręcznie robione albumy personalizowane pomysłu i wykonania Ewy, które Ula i Tomek zamówili dla siebie i swoich rodziców: