Archive for June, 2012

Noc Kupały 2012

June 26, 2012

Cześć,

Bielinscy.pl to nie tylko profesjonalna fotografia rodzinna. Często również “odpoczywamy” fotografując przeróżne wydarzenia wokół nas.

Pewnie wielu z Was, a szczególnie mieszkańcy Poznania i okolic, słyszeli o święcie zwanym Nocą Kupały. W zeszłym roku, roku rozpoczynającym serię tych wydarzeń, niestety spóźniliśmy się na moment wypuszczenia w niebo ogromnej ilości papierowych lampionów [dosłownie o 10 minut :( ]. Dlatego w tym roku, pojawiliśmy się na miejscu już 2h wcześniej! Organizacja imprezy wzorcowa – wystarczy powiedzieć, że przed kulminacyjnym momentem, organizator powiadomił wieżę kontroli lotów na poznańskiej Ławicy, żeby nie zakłóciło to ruchu lotniczego! A zresztą… sami popatrzcie jak to wyglądało. W każdym razie tej nocy, pobito rekord świata w ilości puszczonych w niebo papierowych latarni – podobno poszybowało ich aż 18 000! W każdym razie życzymy aby impreza z roku na rok była coraz większa a pogoda nad Poznaniem – łaskawsza.

 

Jako pierwsze – klasyczne ujęcie, często spotykane w mediach.

 

 

 

A tutaj taka nasza impresja na temat :) 30 sekund naświetlania…

 

 

Zachęcamy do komentowania!

 

Pozdrowienia

Bielińscy

 

Witajcie! Praca wre, więc troszkę zaniedbaliśmy bloga….Czas na pokazanie materiału ze ślubu Pary, którą wcześniej prezentowaliśmy w sesji narzeczeńskiej – do dziś się dziwię, że Ola twierdziła, że nie jest fotogeniczna:) Ich ślub był bardzo kameralny, nie było typowego wesela, choć widać było że gości ciągnie na parkiet;) Miejsce ślubu bardzo urokliwe – Dworek w Postolicach, a plener w rogalińskich zakątkach przed zachodem słońca nie mógł wyjść bardziej klimatycznie.  Pierwszą częśc pleneru zrobiliśmy ….. w dniu otwrcia nowego dworca w Poznaniu:) Jego architektura wydała nam się dość ciekawa jako tło do zdjęć ślubnych… Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do komentowania