Archive for May, 2011

Dokładnie miesiąc temu oczy milionów ludzi skierowane były na ślub roku…królewski ślub Kate i Wiliama…Natomiast w tym dniu,  nasze oczy (a raczej obiektywy…) i uwaga kilkudziesięciu wspaniałych gości weselnych skupiona była na Ani Szymonie:) Nasz pierwszy ślub w sezonie, z naszym ulubionym kamerzystą Krystianem (którego serdecznie pozdrawiamy), a do tego tą fantastyczną Parą zdążyliśmy się już zapoznać i na sesji narzeczeńskiej, więc wiedzieliśmy, że ten dzień to będzie sama frajda! I tak też się stało! Obejrzyjcie sami, zapraszamy oczywiście do komentowania….A i przy okazji, od dziś postaramy prowadzić się bloga w dwóch językach;)

Exactly a month ago milions of people were focused on the wedding of the year….a royal wedding of Kate And William. But on this day our eyes (or rather lenses…) and eyes of few wonderful guests were focused on Anna and Simons’ Wedding! It was our first wedding in this new season, in cooperation with our favourite cameraman Krystian, and we knew that it’s going to be so much fun, because we’ve already known this fantastic couple from the engagement session. And so it was! Take a look yourself, and feel welcome to comment this post:)

Cześć! Kilka kolejnych fotek z reportażu Ani i Szymona do pobudzenia apetytu! Oj… warto czekać! Pozdrawiamy i zachęcamy do komentowania!

Ania, Szymon – dzięki za fajną sobotę!