Archive for the ‘sesja ciążowa’ Category

Witajcie,

dziś trochę w innym klimacie, chcemy Wam pokazać dwie sesje ciążowe – Kamili i Basi, obie rodzą na przełomie czerwca/lipca i spodziewają się pięknych synków – Kamila -Antosia  a Basia – Mikołaja! Kamila to Ewy wieloletnia przyjaciółka jeszcze z czasów podstawówki, a z Basią poznaliśmy się 2 lata temu jako fotografowie  na jej ślubie. Trzymamy kciuki za dzielne mamy, a przyszłe mamy zapraszamy do nas na sesję zdjęciową z brzuszkiem, bo to piękny okres w życiu kobiety i warto go profesjonalnie uwiecznić:) Zapraszamy!

Najpierw Kamilka:

A teraz Basia:

Witajcie,

po wczorajszej serii Waszych ‘lajków’ pod naszymi cinemagrafami nasza fascynacją tą techniką tylko się powiększa;) Dziś obyła się kolejna mini sesja w śnieżnej aurze, gdzie udało nam się wykonać kilka kolejnych ruchomych zdjęć.  Zapraszamy do komentowania i Waszych uwag, lub też propozycji na nowe kadry! P. S. Podziękowania dla mojego brata Tomka za pomoc w realizacji sesji, kilka ‘statycznych’ standardowych zdjęć pokażemy wkrótce!

After the series of Your ‘likes’ yesterday our fascination of cinemagraphy technique is still growing! Today we made some new shots in winter atmosphere also using thi new idea of phtotography. Feel free to comment or to suggest us some new interesting shots! Thanks also to my bro Tomek for helping in the session, some static, standard shots we will be showing soon….